logo
Home Jesteś tutaj: Zespół Kancelarii Adwokackich Plac Zbawiciela > Zespół > Adwokaci > Agnieszka Metelska

Drukuj stronę Drukuj

ZESPÓŁ

ADWOKACI
APLIKANCI
Agnieszka Metelska

Agnieszka Metelska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

W adwokaturze od 1994 roku. Wówczas rozpoczęła aplikację adwokacką, a w 1998 roku zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

W latach 2000 – 2001 była rzecznikiem prasowym Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz przewodniczącą Komisji ds. Integracji Środowiska. Od 2001 do 2007 pełniła funkcję rzecznika prasowego Naczelnej Rady Adwokackiej. Wielokrotny delegat warszawskiego środowiska adwokackiego na Krajowe Zjazdy Adwokatury.

W 2006 roku została uhonorowana przez Naczelną Radę Adwokacką odznaką Adwokatura Zasłużonym. Działała w Radzie Konsultacyjnej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, która opiniuje akty prawne.

Zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego – rozwody, separacje, stosunki między rodzicami a dziećmi, cywilnego w tym spadkowego, odszkodowań oraz zadośćuczynień z tytułu błędów lekarskich i wypadków, a także prawa prasowego / to szczególnie ważna dziedzina, bowiem wykonywała zawód dziennikarza / w powiązaniu z prawem cywilnym tj. ochroną dóbr osobistych oraz prawa karnego – w szczególności w zakresie przestępstw przeciwko czci.

 

poniedziałek, środa
17.00 - 19.00
a.metelska@zb2.pl
      PraktykaUsługiZespół
     Adwokaci

     Aplikanci

Aktualności
Dojazd
Kontakt
Kariera